Блог

ВІРТЕ  СОБІ

Що людина робить, така вона і є Вірте собі, юнаки і юнки, коли ви залишаєте дитинство і виходите в юність, тоді вперше у вашій душі постають питання: хто я такий?  Навіщо живу я і всі довколишні люди?

Виховна робота

Джерела сучасної моральності або усвідомлення праць Епіктета

Джерела сучасної моральності або усвідомлення праць Епіктета (З виступу на читацькій конференції) Суєтливий і нервозний наш світ! Ми всі кудись поспішаємо, прагнемо завжди і скрізь устигнути, поспішаємо ескалатором наростаючої нервозності, іскри якої то тут, то там розгораються у конфлікти. Вертаємось додому – і нервозність оточення привносимо у власну оселю. Як результат – ми всі стаємо… Детальніше Джерела сучасної моральності або усвідомлення праць Епіктета

методичні рекомендації

Сучасні педагогічні технології у практиці вчителя світової літератури

Сучасні педагогічні технології у практиці вчителя світової літератури Технологія (від грецького techne – «мистецтво», «майстерність» і logos – «слово», «навчання») – сукупність методів, що застосовуються в якому-небудь процесі для досягнення найкращих результатів. Педагогічна технологія – конструювання навчального процесу з гарантованим досягненням мети.

Блог

Педагогічне кредо

«Через інтерактивне навчання – до естетично розвиненого студента» Все, що учень може взяти сам, не можна йому давати. В.О. Сухомлинський Головним у моїй педагогічній роботі вважаю естетичний розвиток студентів у поєднанні з моральним і духовним вихованням. Щоб забезпечити належний рівень пізнавального інтересу студентів, надаю перевагу інноваційним методам. Вони зумовлюють якісне осягнення студентами художнього слова.

методичні рекомендації

За лаштунками заняття

Уроки літератури… Таємничість спілкування Добра й становлення Особистості. Зовсім не просте завдання засобами Книги з’єднати людину з життям, здружити людину з людиною, примирити людину саму з собою, морально влаштувати її в сьогоденному прекрасному й складному світі й допомогти перебудувати цей світ.

методичні рекомендації

ДУМКИ ПЕДАГОГА СПЛАВ КЛАСИКИ ТА ІННОВАЦІЙ

ДУМКИ ПЕДАГОГА СПЛАВ КЛАСИКИ ТА ІННОВАЦІЙ   Роздумуючи  над власним досвідом педагога я  усвідомила, що Книга і Життя, Життя і Книга – це сплав,  який безцінний у спілкуванні між молоддю  та наставником на  рівні Сучасного і Своєчасного.