конспекти

Постмодерністська повість-парабола Паоло Коельо «Алхімік»

Навчись придивлятись до знаків і прямувати за ними. Пам’ятай: завжди потрібно знати, чого хочеш, Ніколи не відмовляйся від своєї мрії.   Пауло Коельо Мета: зацікавити студентів художнім читанням, спонукати до нього; ознайомити з одним з найпопулярніших у світі письменників сучасності та його творчістю; розвивати навички аналізу самостійно прочитаних творів, висловлення своєї думки про них; виховувати любов до літератури,… Детальніше Постмодерністська повість-парабола Паоло Коельо «Алхімік»

конспекти

Осмислення шляхів «сильної особистості» та «маленької людини» у романі «Злочин і кара»

  План лекції Причини бунту Раскольникова. Теорія Раскольникова, її антигуманний зміст Сюжетно-композиційні особливості роману Ф.Достоєвського «Злочин і кара» Філософські проблеми роману. Двійники Раскольникова Протистояння теорії Раскольникова християнській етиці добра і любові Соні Мармеладової

конспекти

Життєвий і творчий шлях Л.Толстого. Філософсько-етичні та творчі пошуки письменника. «Війна і мир» — історична епопея. Основні плани твору.

План Лев Толстой. Огляд життя і творчості. Роман-епопея «Війна і мир». Духовні пошуки сенсу життя Андрія Болконського та П’єра Безухова. Жіночі образи у романі. Філософські роздуми Льва Толстого про історію, особистість і народ у романі «Війна і мир»

конспекти

«Гéнрік ÍБСЕН — життєвий і творчий шлях письменника. “Ляльковий дім” як соціально-психологічна драма. Показ шляху становлення особистості в долі Нори»

План лекції Генрік Ібсен. Біографічна довідка. Драма «Ляльковий дім». Показ шляху становлення особистості у долі Нори Хельмер.

конспекти

«Антон Чехов. Огляд творчості. Змалювання психологічно складних прагнень героїв до духовного самовиявлення»

План лекції Антон Чехов. Життєвий і творчий шлях письменника. Оповідання «Людина у футлярі». Викриття штучності людських почуттів, проявів бездуховності та вульгарності. Зображення трагізму «дрібниць життя» в оповіданні «Скрипка Ротшильда».