Виховна робота

Про нас: “Відбулось святкування Дня Європи в Україні”

10 травня 2016 року у навчальному закладі відбулось святкування Дня Європи в Україні.

Викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін, готуючись до свята провели вікторини з питань національних, культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи за тематикою: «Знай про Європу більше», а також віртуальну подорож «Відкрий Європу для себе».

DSCN81444

Виховний захід пройшов у форматі навчально-пізнавального діалогу між студентами першого загальноосвітнього курсу за участі викладача зарубіжної літератури Блозви О.А. та викладача німецької мови Гоч І.І. Під час свята викладачі і студенти розповідали про наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє.

Велике зацікавлення викликала у студентів інформація про матримоніальні зв’язки княжої доби, а особливо інсценізація вірша «Молитва Кунгути» української княгині Кунгути, яка стала першою значною і найдавнішою чеською поетесою українського походження XIIIстоліття.
Духовні цінності, які формувалися у Європі століттями, дозволили у ХХ столітті почати процес створення Європейського Економічного Союзу, а згодом і Європейського Союзу. Тож, цілком доречно був продемонстрований елемент заняття з німецької мови під керівництвом викладача Гоч І.І., який проілюстрував вивчення теми «Історія створення та розвиток Європейського Союзу».WP 20160510 15 08 24 Pro

Ведучих на сцені доповнювали студенти із залу цікавими фактами про історію та життя Європи.

Рефреном звучала на виховному заході думка, що у День Європи жителі України, як і студенти нашого коледжу, відзначають день започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

У фіналі свята звучала поезія вагантів, середньовічних кліриків (студентів), перу яких належить і «Пісенька студента» і славний «Гаудеамус» (Гімн студентства).WP 200160510 15 22 05 ProWP 20160510 15 31 48 Pro

Джерело